Google+

Nadszedł czas na zmianę! Odkryj swoje piękno! Zadbaj o siebie!


Zacznijmy od rozmowy

Tuż po przekroczeniu progów naszej kliniki zaproponujemy Ci kompleksowe konsultacje u doświadczonych specjalistów: kosmetologa oraz lekarza medycy estetycznej. Dokonują oni gruntownego rozpoznania, zdiagnozują problemy, z którymi przychodzisz, oraz zaproponują konkretne rozwiązania.
Cała kuracja w naszej klinice zostanie dokładnie skrojona do Twoich potrzeb, tak aby otrzymać odpowiednie i skuteczne rozwiązanie problemów, uwzględniające indywidualną specyfikę Twojego ciała. Dobierzemy najwłaściwsze zabiegi z naszej bogatej i zaawansowanej oferty, które pozwolą uporać się z najczęściej spotykanymi, ale i dość nietypowymi przypadłościami.


KAŻDY JEST INNY


Każdy wiek wiąże się z innymi problemami z wyglądem. Z czym innym zmaga się nastolatek, z czym innym osoba około trzydziestki lub czterdziestki, inne są problemy wieku dojrzałego. Specyfika problemów łączy się także z płcią.
Na wygląd wpływają zarówno uwarunkowania genetyczne, jak i styl życia, odżywiania, różnorodność doświadczenia. Dlatego w Looq Clinic przyglądamy się każdemu indywidualnie i proponujemy całościowe rozwiązania.COŚ DLA MŁODYCH: POZBĄDŹ SIĘ KOMPLEKSÓW


To, że jesteś młody, nie znaczy, że oferta salonów piękności nie jest dla Ciebie! Jeśli masz problem z tłustą (łojotokową) cerą, trądzikiem, cellulitem, bliznami potrądzikowymi lub przebarwieniami – przyjdź do nas. Z szerokiej gamy zabiegów upiększających na pewno wybierzemy te, które mogą Ci pomóc.
Nasza oferta peelinów, w tym rewelacyjny, bezbolesny Vi Peel, zmieni i odświeży Twoją cerę nie do poznania. Jeśli zaś skorzystasz z naszych laserowych zabiegów usuwania blizn, na przykład laserem Q-Switch, będziesz również zachwycony rezultatami.
Częstym problemem wśród młodych ludzi może być niechciany tatuaż. Tu również nasza oferta wychodzi naprzeciw takim potrzebom. Seria zabiegów laserowych pozwoli skutecznie pozbyć się niefortunnej pamiątki.
Najczęstszym problemem jest jednak trądzik. Salon Looq Clinic oferuje kilka rozwiązań tego problemu, np. zabiegi intensywnym strumieniem światła IPL, peelingi chemiczne oraz Vi Peel. Poczuj się pewnie i bezpiecznie ze swoim wyglądem. Pozwól nam zatroszczyć się o swoje naturalne piękno. Pozbądź się kompleksów.

COŚ DLA DOROSŁYCH: ZNAJDŹ CISZĘ W ZABIEGANYM ŚWIECIE


Największym problemem ludzi dorosłych jest wszechogarniające przemęczenie i przepracowanie. Ma to negatywny wpływ na ogólną kondycję organizmu, wygląd cery, występowanie problemów skórnych, zmarszczek. Wszystkich zabieganych trzydziesto- i czterdziestolatków zapraszamy do skorzystania z naszej oferty spa. Łaźnia parowa i masaże z olejkami pozwolą zrelaksować się i zregenerować siły.
Oprócz problemów z przemęczeniem, osoby w wieku trzydziestu i czterdziestu lat mogą nadal przejawiać niektóre ze skłonności skóry, z którymi zmagały się w młodym wieku. Inną kwestią są pierwsze oznaki pojawiającego się starzenia.
Jeśli dostrzegasz pierwsze pojawiające się zmarszczki, które nie przypadają Ci do gustu, rozważ zapoznanie się z naszymi propozycjami rozwiązania tego typu problemów. W naszej ofercie znajdują się peelingi Vi Peel oraz Retises CT, Messotherm (łączący sześć technologii w jednym nieinwazyjnym zabiegu odnowy skóry), zabiegi Radiesse, polegające na skutecznej regulacji konturu oraz zabiegi przy użyciu osocza bogatopłytkowego Regeneris.
Kolejną kwestią wartą rozważenia jest modelowanie sylwetki. Osoby w tym wieku, obu płci, często zmagają się z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej. Zaufaj naszym specjalistom i wypróbuj nasze zabiegi z wykorzystaniem CoolTech – czyli wymrażanie zbędnego tłuszczu, CellSonic, Icoone – metodę stymulacji mikropęcherzykowej oraz Modell – zintegrowany system modelujący i antycellulitowy. Pozwól nam zatroszczyć się o swoje naturalne piękno. Znajdź ciszę w zabieganym świecie.

COŚ DLA DOJRZAŁYCH: WEHIKUŁ CZASU LOOQ CLINIC


Skóra osoby dojrzałej zmaga się z wieloma specyficznymi problemami. Kobiety przechodzą poważne zmiany hormonalnymi wynikające z menopauzy. Skóra staje się wiotka, powoli traci jędrność, pojawia się coraz więcej zmarszczek. Mężczyznom zaś z reguły zaczyna doskwierać łysienie. Wsiądź do wehikułu czasu Look Clinic i poczuj się znowu młodo i pięknie! Wśród zabiegów niwelujących wiotką i pomarszczoną skórę mamy do zaoferowania cały wachlarz rozwiązań: zabieg Messotherm – łączący sześć technologii w jednym nieinwazyjnym zabiegu odnowy skóry, Accent – terapię falą radiową, ClearLift – nieablacyjny laser frakcyjny Q-Switch, iPixel – laser frakcyjny dla totalnej odnowy skóry, Modell – zintegrowany system modelujący oraz zabiegi z wykorzystaniem nici modelujących.
Jeżeli zaś jesteś mężczyzną, który zmaga się z łysieniem, pomyśl koniecznie o terapii z wykorzystaniem preparatu z osocza bogatopłytkowego Regeneris. Zabieg ten został kilka lat temu wynaleziony we Francji i daje zdumiewająco korzystne rezultaty w walce z łysieniem męskim. Zaufaj nam. Wiemy, jak Ci pomóc. Pozwól nam zatroszczyć się o swoje naturalne piękno. Wsiądź do wehikułu czasu Looq Clinic i bądź piękny jak dawniej.

Oddaj się w dobre ręce i pozwól nam zaopiekować się Tobą – zadbać o Twój relaks i zdrowy, promienny wygląd!

LOOQ CLINIC

ul. Puławska 320, lok.4
Warszawa
t: 692 464 999
e: clinic@looqclinic.pl
www.looqclinic.pl