Google+

STREFA KOBIETY DOJRZAŁEJ

Bądź piękna w każdym wieku


Dla kogo?

Kim jest kobieta dojrzała?

Kobieta dojrzała ma już z reguły ustabilizowaną sytuację zawodową, może korzystać z efektów swojej pracy w poprzednich latach. Odchowane potomstwo wymaga mniej uwagi niż wcześniej. Jest pewna siebie, ma duże doświadczenie życiowe, które wskazuje jej, co jest właściwe. To okres względnej stabilizacji na polu rodzinnym, zawodowym, finansowym.
Jednak wiek średni niesie ze sobą również istotne dla kobiety zmiany. Jest to okres przekwitania, drastycznych zmian w gospodarce hormonalnej kobiety związanych z zanikiem miesiączkowania. Jest więc to także okres pierwszych starć ze zbliżającą się starością.

W czym rzecz?

Czas i jego efekty dla Twojej urody?


Upływający nieubłaganie czas, życiowe stresy i rozliczne, nieraz trudne, doświadczenia odbijają się w negatywny sposób na kobiecej urodzie. Twarz nie jest już tak wdzięczna i świeża jak dawniej. Staje się zmęczona i poszarzała. Coraz mniej się sobie podobasz i zaczynasz czuć ucisk w dołku, spoglądając w lustro. Nieuchronne zmiany hormonalne, zachodzące w ciele dojrzałej kobiety, mają znaczący wpływ na jej wygląd.

Nieubłagane oznaki starzenia się skóry?


Pojawiają się zmarszczki, policzki stają się obwisłe, skóra wiotczeje i staje się cienka. Miejscowo pojawiają się niewielkie zapadnięte obszary na Twojej twarzy. Wynika to z naturalnych procesów starzenia i związanego z tym ubytku kolagenu, czyli elastycznego białka, z którego zbudowane są ścięgna, a którego obecność jest również odpowiedzialna za młody wygląd skóry.

Inne części ciała, inne problemy?


Jednak twarz to nie jedyny obszar ciała dotknięty problemami starzenia się. Często wiele kobiet w średnim wieku ma problemy z cellulitem. Skóra i ciało nie są już tak jędrne i sprężyste jak dawniej. Niekontrolowane ubytki tkanki tłuszczowej powodują obwisłość różnych partii ciała.

Co radzimy?

Zalety kompleksowości


Wychodząc naprzeciw potrzebom kobiet w średnim wieku, które nadal chcą wyglądać pięknie i młodo, w naszej klinice opracowaliśmy kompleksowe rozwiązanie opierające się na synergii wielu rozmaitych zabiegów i technik z gałęzi Anti Aging. Oferujemy szeroki wachlarz usług, mających poprawić wygląd i samopoczucie naszych klientek. Proponujemy więc jednoczesne skorzystanie z większej liczby sprofilowanych odpowiednio do indywidualnych potrzeb klientki zabiegów. Nasze procedury leczenia zostały opracowane przy współpracy doświadczonych specjalistów: lekarza medycyny estetycznej oraz kosmetologa.

Zacznijmy od rozmowy o Twoich problemach


Pierwszym punktem naszego kompleksowego podejścia jest indywidualna konsultacja. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, gdyż nie ma dwóch takich samych kobiet. Potrzeby bywają bardzo różne. Istotne jest dla nas odpowiednie sprofilowanie kuracji, tak abyś otrzymała od nas dokładnie to, co trafi w sedno Twoich problemów.

Jakie zabiegi Ci pomogą?


Accent – fale młodości


Jednym z często pojawiających się problemów u kobiet dojrzałych są problemy ze skórą twarzy, takie jak brak jędrności, wiotkość oraz zmarszczki i przebarwienia. W odpowiedzi na te ubytki urody nasz salon proponuje klientkom zabiegi przy pomocy urządzenia Accent, skutkujące zanikiem zmarszczek i poprawieniem owalu twarzy.

iPixel

IPL

ClearLift


Znakomicie sprawdzają się również zabiegi laserowe, przy pomocy lasera frakcyjnego, ablacyjnego oraz nieablacyjnego: iPixel , IPL (będący doskonałym remedium na problemy z naczynkami) oraz ClearLift (lifting bez skalpela). Owocem tych zabiegów jest wspaniała, odmłodzona, jędrna i gładka cera.

MesoTherm


W naszej ofercie liftingu, który proponujemy w ramach podejścia kompleksowego, posiadamy również specjalistyczne nakłuwanie (MesoTherm). Zabiegi MesoTherm rewelacyjnie poprawiają gęstość, jędrność i koloryt skóry. MesoTherm łączy sześć różnych technologii w jednym bezpiecznym, nieinwazyjnym urządzeniu.

Vi Peel

Cosmelan

peeling peptydowy


Warto również skorzystać z naszej oferty peelingowej: zabiegi Vi Peel, Cosmelan oraz peelingu peptydowego zadowolą nawet najbardziej wymagającą klientkę, gdyż stawiamy przede wszystkim na jakość rezultatów, czyli na Twoje piękno.

Specjalna seria zabiegów na piersi


Specjalnie dla klientek dojrzałych w naszej klinice opracowaliśmy znakomitą serię zabiegów na skórę piersi. Doskonale rozumiemy, jakiej pielęgnacji potrzebuje ta partia ciała oraz jaką wykazuje specyfikę. Wśród oferowanych zabiegów znajdują się masaże, nakłuwanie, maski kosmetyczne oraz pielęgnacja profesjonalnymi kosmetykami i preparatami. Wszystkie te zabiegi doskonale wpływają na poprawę gęstości i jędrności skóry piersi.

Skorzystaj z porady stylisty


Nasza kompleksowa oferta to nie tylko zabiegi medycyny estetycznej. Proponujemy także indywidualne porady doświadczonego eksperta stylisty. Panie będą mogły uzyskać poradę i cenne sugestie, jak korzystnie zmienić styl ubierania się, fryzurę oraz cały swój image.

Co zyskasz?

Znamy się na tym, uwierz nam


Stworzyliśmy Strefę Kobiety Dojrzałej specjalnie pod kątem kobiet, które znajdują się w wieku około menopauzy. Problemy, których wtedy doświadczają, układają się w powtarzalne cykle i trudno rozwiązać je wszystkie dzięki jednemu zabiegowi.

Korzystając z naszej kompleksowej oferty zyskujesz wszystkie profity, jakie niesie ze sobą podejście całościowe zamiast jednostkowego i miejscowego, mającego na uwadze tylko jeden problem, z którym do nas przychodzisz.


Odpowiednie ustalenie leczenia przez kosmetologa podczas konsultacji zaowocuje nie tylko lepszymi rezultatami podczas zmagań o Twoje piękno, lecz przede wszystkim znacznie oszczędzi Twój czas.Całościowe podejście
=
Oszczędność czasu


 


CZAS
NA
ZMIANY
LOOQ CLINIC

ul. Puławska 320, lok.4
Warszawa
t: 692 464 999
e: clinic@looqclinic.pl
www.looqclinic.pl