Google+

Bądź piękną mamą

Dla kogo?
                                           
Strefa Mamy to nasza unikalna,kompleksowa propozycja usług z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetoogii skierowana do kobiet, które niedawno zostały mamami i chcą odzyskać formę oraz wygląd sprzed ciąźy. Pozwól nam zatroszczyć się o siebie uwierz że z nami wrócisz do dawnej aparycji, a nawet staniesz się jeszcze piękniejsza niż przed ciążą.
Macieżyństwo niesie ze sobą nie tylko radość z nowo narodzonego potomka. Ciąża to poważne zmiany w wyglądzie kobiety: szybko rosnący brzuch bardzo naciąga skórę, powodując rozstępy i obwisłość skóry po porodzie. Często świeżo upieczona mama musi też jakoś uprać się także z blizną po cesarskim cięciu. Drastycznym zmianom ulegają też piersi. Nowoczesne i zaawansowane technologicznie zabiegi dostępne w naszej klinice oraz profesjonalna obsługa kosmetologiczna, sprawią że po spowodowanych ciążą zmianach nie pozostanie żaden ślad. Pozwól nam zatroszczyć się o siebie.
W czym rzecz?


                                                          

Brzuch młodej mamy


Kobieta, która niedawno urodziła dziecko, zmaga się z szeregiem specyficznych problemów estetycznych, dotyczących własnego ciała. Pierwszym i zazwyczaj najbardziej podstawowym jest pociążowy brzuch. Naciągnięta wcześniej przez szereg miesięcy skóra po porodzie staje się obwisła. Skóry jest po prostu za dużo.

Ach, te rozstępy!


Brzuch jest też wyraźnie większy, gdyż nie od razu możliwy jest powrót do poprzednich kształtów. Co za tym idzie, kobiety po porodzie często mają rozstępy, spowodowane tym, że wcześniej ich brzuchy szybko się powiększały, a skóra mocno się naciągała.

Cellulit i powiększone piersi


Innym, częstym problemem, z którym stykają się kobiety w tej sytuacji, jest cellulit. Żadna kobieta nie lubi pomarańczowej skórki na swoim ciele. Oprócz powiększonego brzucha, powiększeniu ulegają także piersi. Odpowiednia pielęgnacja i zabiegi mogą jednak pomóc w tej sytuacji.

Co radzimy?

Zalety kompleksowości


Wychodząc naprzeciw potrzebom kobiet po niedawnym porodzie, które nadal chcą wyglądać pięknie i zgrabnie, w naszej klinice opracowaliśmy kompleksowe rozwiązanie opierające się na synergii wielu rozmaitych zabiegów i technik. Oferujemy szeroki wachlarz usług, mających poprawić wygląd i samopoczucie naszych klientek. Proponujemy więc jednoczesne skorzystanie z większej liczby sprofilowanych odpowiednio do indywidualnych potrzeb klientki zabiegów. Nasze procedury leczenia zostały opracowane przy współpracy doświadczonych specjalistów: lekarza medycyny estetycznej oraz kosmetologa.

Zacznijmy od rozmowy o Twoich problemach


Pierwszym punktem naszego kompleksowego podejścia jest indywidualna konsultacja. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, gdyż nie ma dwóch takich samych kobiet. Potrzeby bywają bardzo różne. Istotne jest dla nas odpowiednie sprofilowanie kuracji, tak, byś otrzymała od nas dokładnie to, co trafi w sedno Twoich problemów.

Rozwiązanie dobrane dokładnie do potrzeb


Accent – fale młodości

ClearLift

MesoTherm


Jeśli Twoim problemem jest pociążowy brzuch, na pewno będziesz zainteresowana ofertą zabiegów takich jak Accent, ClearLift oraz MesoTherm. Zabieg przy użyciu urządzenia Accent polega na remodelingu ciała poprzez zastosowanie fal radiowych o wysokiej częstotliwości. Pozwala na miejscową redukcję tkanki tłuszczowej oraz likwidację zwiotczeń skóry na ramionach, brzuchu, pośladkach i udach. ClearLift to nowoczesny lifting przy użyciu lasera. Rezultaty są oszałamiające. Z kolei MesoTherm jest najnowszą, ekskluzywną, niezwykle zaawansowaną technologicznie metodą odnowy skóry, aktywnego odmładzania oraz spektakularnej poprawy jej kondycji. Łączy sześć różnych technologii w jednym bezpiecznym, nieinwazyjnym urządzeniu.

Co na rozstępy?


Accent

MesoTherm

iPixel

Icoon


Jeśli Twoim problemem są rozstępy, z pewnością zaciekawi Cię oferta takich zabiegów jak wspomniane wyżej Accent i MesoTherm, zabiegi laserem frakcyjnym iPixel oraz zabiegi Icoon. Zabieg Pixel polega na wygładzaniu naskórka. Rekomendowany jest dla osób, które chcą odświeżyć skórę i pozbyć się drobnych niedoskonałości.

Co na cellulit?


Icoon

Accent

STORZ


Jeśli zaś zmagasz się z cellulitem, polecamy w ramach naszego kompleksowego rozwiązania Icoon, Accent oraz STORZ. STORZ to terapia falą akustyczną, która stymuluje powstawanie kolagenu w skórze.

Co począć z pociążowymi piersiami?


MesoTherm


Jeśli zaś chcesz odświeżyć, ujędrnić i poprawić wygląd Twoich piersi po ciąży, koniecznie powinnaś zapoznać się bliżej z ofertą zabiegu MesoTherm.

Wyglądaj zgrabnie!


Accent

Icoon

CoolTech


Z interesujących dla Ciebie zabiegów proponujemy także różne sposoby modelowania sylwetki, tak abyś mogła pozbyć się nieodpowiednio zlokalizowanych złogów tkanki tłuszczowej. Tutaj z pomocą przyjdą takie zabiegi, jak: Accent, Icoon i CoolTech, będący wyjątkowo skutecznym modelowaniem sylwetki w technologii kriolipolizy.

Co zyskasz?

Znamy się na tym, uwierz nam


Stworzyliśmy Strefę Mamy specjalnie pod kątem kobiet, które niedawno urodziły dziecko i mają za sobą ciążę. Problemy, których wtedy doświadczają, układają się w powtarzalne cykle i trudno rozwiązać je wszystkie dzięki jednemu zabiegowi.

Korzystając z naszej kompleksowej oferty zyskujesz wszystkie profity, jakie niesie ze sobą podejście całościowe zamiast jednostkowego i miejscowego, mającego na uwadze tylko jeden problem, z którym do nas przychodzisz.
Odpowiednie ustalenie leczenia przez kosmetologa podczas konsultacji zaowocuje nie tylko lepszymi rezultatami podczas zmagań o Twoje piękno, lecz przede wszystkim znacznie oszczędzi Twój czas.

Całościowe podejście
=
Oszczędność czasuCZAS
NA
ZMIANY
LOOQ CLINIC

ul. Puławska 320, lok.4
Warszawa
t: 692 464 999
e: clinic@looqclinic.pl
www.looqclinic.pl