Google+

Jesteśmy godni zaufania nowoczesnego mężczyzny


Dla kogo?

Rozumiemy mężczyzn

Strefa Mężczyzny to nasza unikalna propozycja z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetologii, skierowana wyłącznie do panów. Męska uroda i ciało charakteryzują się zupełnie innymi potrzebami dotyczącymi pielęgnacji niż uroda i ciało kobiety. Zupełnie inne są na przykład potrzeby męskiej skóry. Męska gospodarka hormonalna organizmu jest bardzo swoista, a co za tym idzie – wiążą się z nią również inne problemy z zakresu dbania o swój wygląd.
W dzisiejszych czasach mało kto może sobie pozwolić na długotrwałe przesiadywanie w salonach kosmetycznych. Szczególnie nie może sobie na to pozwolić współczesny zapracowany mężczyzna. Zdając sobie z tego sprawę, zebraliśmy najpotrzebniejsze panom zabiegi i usługi w wygodny pakiet. Jego zalety to przede wszystkim ogromna oszczędność czasu, pieniędzy, a także pewność (wynikająca z profesjonalnej konsultacji z doświadczonym pracownikiem salonu), że zabiegi, którym się poddasz, będą dla Ciebie najwłaściwsze.

W czym rzecz?

Sucha skóra u mężczyzn


Jednym z bardziej rozpowszechnionych problemów z dziedziny medycyny estetycznej, z którym zmagają się mężczyźni, jest sucha skóra. Wynika to z innego niż u kobiet metabolizmu, dużo mniejszej zawartości tłuszczu we krwi oraz szybszego spalania. Pacjent o suchej skórze doświadcza notorycznie irytującego swędzenia, czuje się, jakby jego własna skóra była dla niego za mała. Podczas skłonów oraz bardziej szerokich gestów, gdy dochodzi do rozciągnięcia określonej partii skóry na ciele, osoba o zbyt suchej skórze będzie doświadczać silnego dyskomfortu, związanego z nieprzyjemnym, a nieraz nawet lekko bolesnym rozciąganiem suchej skóry, która jest dużo mniej elastyczna od skóry w odpowiednim stopniu nawilżonej.

Dalsze problemy męskiej skóry


Kolejnym problemem z dziedziny dermatologii, który dotyka większość panów, jest generalnie zła kondycja skóry. Męska skóra z reguły potrzebuje nie tylko nawilżenia, ale też rewitalizacji i oczyszczenia. Zatkane pory skórne, zmęczona i poszarzała skóra negatywnie wpływają na oddychanie organizmu (które, pamiętajmy, w znacznej większości dokonuje się właśnie przez skórę), a co za tym idzie – potęgują przemęczenie organizmu mężczyzny. Do tego dochodzą też negatywne wrażenia estetyczne związane ze zniszczoną, zmęczoną i pozbawioną zdrowego kolorytu cerą. Część panów będzie również chciała zredukować pojawiające się zmarszczki.

Po prostu naturalnie


Podstawową ideą medycyny estetycznej i kosmetologii jest wydobycie z klienta w jak największym stopniu naturalnego potencjału jego urody, zmaksymalizowanie pozytywnych wrażeń estetycznych, które mogą być wywoływane przez typ budowy ciała, karnację, rysy twarzy i inne charakterystyczne, pozytywne cechy wyglądu klienta. Zadaniem kosmetologa jest więc podkreślenie naturalnych zalet, lecz, rzecz jasna, bez przerysowań, tak by w wyglądzie klienta nie było żadnych rażąco niespójnych elementów. Naturalnie piękny i atrakcyjny wygląd opiera się na proporcjonalnej harmonii poszczególnych cech urody.

Owłosiona skóra


Problemem specyficznie męskim, przed którym staje medycyna estetyczna i kosmetologia, jest pielęgnacja owłosionej skóry. Często mężczyźni są niezadowoleni z powodu zbytniego owłosienia niektórych partii ciała. Dokucza im także łojotok oraz częste zwłaszcza w dojrzałym wieku – wypadanie włosów.

Efekty przepracowania


Czymś, co niszczy atrakcyjność niemal każdego współczesnego mężczyzny, jest przemęczenie i nadmierny stres. Ma to wpływ przede wszystkim na wygląd skóry, która staje się nadwrażliwa i pozbawiona zdrowego kolorytu. Również ogólna kondycja organizmu mężczyzny będzie cierpieć przy przemęczeniu, które odbije się na śnie i koncentracji, witalności i energiczności.

Co radzimy?

Zalety kompleksowości


Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnych mężczyzn, którzy chcą wyglądać przystojnie i atrakcyjnie, w naszej klinice opracowaliśmy kompleksowe rozwiązanie, opierające się na synergii wielu rozmaitych zabiegów i technik. Oferujemy szeroki wachlarz usług, mających poprawić wygląd i samopoczucie naszych klientów. Proponujemy więc jednoczesne skorzystanie z większej liczby sprofilowanych odpowiednio do indywidualnych potrzeb zabiegów. Nasze procedury leczenia zostały opracowane przy współpracy doświadczonych specjalistów: lekarza medycyny estetycznej oraz kosmetologa.

Zacznijmy od rozmowy o Twoich problemach


Pierwszym punktem naszego kompleksowego podejścia jest indywidualna konsultacja. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, gdyż nie ma dwóch takich samych osób. Potrzeby bywają bardzo różne. Istotne jest dla nas odpowiednie sprofilowanie kuracji, tak abyś otrzymał od nas dokładnie to, co trafi w sedno Twoich problemów.

Męskie zmarszczki


kuracja kwasem hialuronowym

kuracja toksyną botulinową


Jeśli należysz do tych mężczyzn, którzy uważają, że zmarszczki wcale nie dodają panom uroku, lecz przeciwnie, szpecą i psują dobre wrażenie, mamy dla Ciebie propozycję kuracji kwasem hialuronowym lub toksyną botulinową.

Terapia toksyną botulinową powoduje znaczną redukcję zmarszczek. Szczególnie dobre rezultaty uzyskuje się w przypadku ich dynamicznego charakteru, to znaczy w sytuacji, gdy występują one podczas reakcji mimicznych. Dochodzi wtedy do całkowitej lub częściowej likwidacji zmarszczek, przez co wyraz twarzy staje się łagodniejszy i wygląda naturalnie.

Z kolei za pomocą preparatu kwasu hialuronowego można powiększyć lub tylko nieznacznie uwydatnić usta, poprawić ich kontur, wymodelować owal twarzy, nawilżyć, usunąć zmarszczki, a w rezultacie odmłodzić. Aplikacja kwasu hialuronowego pobudza naturalne procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu nawet po wchłonięciu preparatu skóra wygląda lepiej.

Męska specyfika, męski peeling


peeling peptydowy Dermaquest

peelingi chemiczne


W naszej ofercie zabiegów kosmetycznych panowie znajdą również szeroki wybór peelingów, specjalnie opracowanych dla męskiej skóry, które rewitalizują, nawilżają i oczyszczają. W przypadku kuracji męskiej skóry wskazane jest używanie peelingów o niskich stężeniach substancji aktywnych. Ma to pozytywny wpływ na późniejszy wygląd oraz pozwala zwiększyć absorbcję tlenu po zabiegu, czyli polepszyć oddychanie skóry. Peelingi, które oferujemy panom, nie doprowadzają do złuszczania płatkowego naskórka. Peelingi dla panów dobieramy tak, aby cera nie wymagała nawet jednodniowej rekonwalescencji, a efekt był widoczny natychmiast gołym okiem.

Profesjonalne kosmetyki


Nieraz mężczyźni skarżą się na przewrażliwienie skóry. Wtedy zadaniem kosmetologa jest takie ustawienie kuracji, aby naskórek uległ pogrubieniu. Nad każdą kuracją czuwa profesjonalny lekarz medycyny estetycznej, a stosowane przez nas preparaty i środki wpływające na poprawę funkcjonowania skóry pochodzą wyłącznie od najlepszych światowych i polskich producentów.

Relaksujące masaże


masaże z olejkami


Ważnym elementem uzupełniającym kompleksowe dbanie o potrzeby mężczyzn jest masaż – bardzo wskazany przy usuwaniu skutków przepracowania, nadmiernego stresu oraz bezsenności i zmęczenia. Taki zabieg bardzo korzystnie wpływa na krążenie, pobudza, rewitalizuje skórę i sprawia, że staje się ona bardziej jędrna. W naszej ofercie dla mężczyzn panowie znajdą propozycję masażu z użyciem preparatów na bazie peptydów kwasu hialuronowego. Masaż ma więc wielkie znaczenie przy budowaniu ogólnej kondycji organizmu oraz pracy nad poprawieniem stanu skóry ciała.

Bezbolesna i szybka epilacja


epilacja laserowa urządzeniem LEDA


Tym z panów, którym przeszkadza zbytnie owłosienie niektórych partii ciała, chcielibyśmy zaproponować epilację przy użyciu niezwykle szybkiego i bezbolesnego w użyciu lasera LEDA. Posiada on dużą głowicę, dzięki czemu obejmuje jednorazowo duży obszar skóry poddanej depilacji. Na życzenie klienta oferujemy balsam przeciwbólowy.

Sposób na łysienie


terapia osoczem bogatopłytkowym Regeneris


Jeśli z kolei problemem jest łysienie męskie, należy koniecznie zapoznać się z możliwościami, jakie oferuje terapia osoczem bogatopłytkowym Regeneris. Przy regularnym stosowaniu efekty są naprawdę znakomite!

Wiemy, że Ci się spieszy


Liczymy się z realiami życia naszych klientów. Wiemy, że przy współczesnym tempie życia i ilości obowiązków, jakie niesie ze sobą praca zawodowa, czas jest na wagę złota. Dlatego zawsze optymalizujemy czas zabiegów, aby w jak najkrótszym czasie osiągnąć jak najlepsze efekty. Twój komfort i zadowolenie są dla nas priorytetami.

Co zyskasz?

Znamy się na tym, uwierz nam


Stworzyliśmy Strefę Mężczyzny specjalnie pod kątem panów, którzy wbrew stereotypom wierzą, że atrakcyjny mężczyzna to mężczyzna zadbany. Problemy, których doświadczają klienci, układają się w powtarzalne cykle i trudno rozwiązać je wszystkie dzięki jednemu zabiegowi.

Korzystając z naszej kompleksowej oferty zyskujesz wszystkie profity, jakie niesie ze sobą podejście całościowe zamiast jednostkowego i miejscowego, mającego na uwadze tylko jeden problem, z którym do nas przychodzisz.
Odpowiednie ustalenie leczenia przez kosmetologa podczas konsultacji zaowocuje nie tylko lepszymi rezultatami podczas zmagań o Twój image, lecz przede wszystkim znacznie oszczędzi Twój czas, nie wspominając o kwestiach finansowych.
Całościowe podejście
=
Oszczędność czasuCZAS
NA
ZMIANY
LOOQ CLINIC

ul. Puławska 320, lok.4
Warszawa
t: 692 464 999
e: clinic@looqclinic.pl
www.looqclinic.pl