Jakie zabawki są najodpowiedniejsze dla twojego psa?

Wybór zabawki dla pupila.

Czas zabaw z czworonogiem jest niezwykłą okazją, żeby spożytkować energię swojego zwierzaka, a jednocześnie budować zaufanie. Częste gry wpływają dobrze na witalność psa, oraz sprawiają uciechę właścicielowi. Zabawy warto jest wzbogacać z pomocą zabawek dla psów. W sklepach odnajdziemy wiele rozmaitych kategorii zabawek dla psów, jednak w jaki sposób wybrać tą odpowiednią?

Piłki dla psa.

Ukochaną zabawką naszych psiaków jest piłka dla psa. Tą tradycyjną zabawkę kupimy w większości sklepów zoologicznych w zróżnicowanych rozmiarach, odpowiednich do gabarytów naszego zwierzaka. Piłki dla psów wykonywane są z różnorodnych tworzyw, są piłki z gumy, materiałowe czy plastikowe. Przy wyborze piłki dla psa należy wziąć pod uwagę na jej wielkość. Wielkości piłek dla psów są uniwersalne, jednak trzeba pamiętać o możliwości zakrztuszenia się w trakcie zabawy, w przypadku gdy piłka dla psa jest za mała. Decydując się na nową piłkę pamiętajmy o bezpieczeństwie naszych zwierząt. Jest to szczególnie istotne, gdy jesteśmy właścicielami małych ras psów, takich jak pudle lub yorki, którym wybieramy niestandardowe wielkości zabawek.

Frisbee dla psa.

Gdy chcielibyśmy wyszaleć się z pupilem na łonie natury doskonałym wyborem jest frisbee dla psa. Ciężko znaleźć psa, który nie zakocha się w tej zabawce. Frisbee dla psa dużo lepiej wykorzystać na otwartym terenie, jak łąka, park lub ogród, gdzie pupil może nabrania prędkości. Jeśli pies umie przynosić zabawkę spowrotem, powinniśmy znaleźć frisbee dla psa o pasującej średnicy, żeby psu wygodnie można było przenosić zabawkę w pysku. Frisbee dla psa nie może być za twarde, gdyż występuje możliwość przypadkowego uderzenia zwierzęcia frisbee w czasie zabawy, więc mając na celu ustrzeżenie się nieprzyjemnych sytuacji wybierajmy frisbee elastycznych. Zabawa z frisbee może być ciekawą postacią aktywności fizycznej, a wiadomo przecież, że w zdrowym ciele, zdrowy duch!

https://www.krakvet.pl/chy_m_Psy_Akcesoria-dla-psow_Legowiska-dla-psa-32900.html legowisko dla psa